Milí priatelia, nadšenci florbalu!

         Po roku sa opäť zídeme v Tomášove na druhom ročníku florbalového turnaja o Zlatú vranu. 20.-21.mája ožije námestie obce športom. V piatok 20.5. odohrajú svoje zápasy žiaci a na druhý deň 21.5. si to rozdajú tímy dospelých.

         Odteraz spúšťame možnosť prihlášok pre jednotlivé tímy. Nakoľko účasť je obmedzená, odporúčame Vám promtné reakcie. Keď sa počet tímov dostane na číslo 10 (respektíve 12), ukončíme možnosť prihlášok. Prihlásiť sa môžete nezáväzne okamžite priamo tu transparentne pod týmto článkom na FB, ale prihláška sa akceptuje až po zaplatení štartovného. Tým, že prihlasovací proces sa spúšťa odteraz, dátum najneskoršej registrácie je „plávajúci“ a ukončí sa prihláškou desiateho (resp.12-teho) tímu. Najneskôr sa však akceptujú záväzné prihlášky (po zaplatení) v prípade menšieho záujmu do 10.mája 2016 22:00.

         Nakoľko tento rok organizujeme podujatie ako dvojdňové a deťom chceme turnaj zorganizovať pre nich zdarma, sme nútení zvýšiť štartovné na 100 E na tím (cca 10 E na hlavu). V štartovnom je zahrnuté – náklady na prevoz plochy, jej konštrukciu, prenájom malej sály DK, ozvučenie, rozhodcovia, ceny, guláš pre každého hráča, pitný režim. A ako sa písalo vyššie, i všetky náklady na žiacky turnaj.

         Súčasťou turnaja bude i slávnostné odovzdávanie florbalového výstroja pre naše ZŠ z projektu SPPoločne, v ktorom sme ako naše občianske združenie uspeli a i s Vašou pomocou sa prehlasovali k výhre.    

         Prihlásené družstvá dostanú bližšie informácie týždeň pred turnajom, kedy už budeme poznať presný počet účastníkov a podľa toho zložíme program dňa. Už teraz ale vieme, že tímy budú môcť byť zložené z maximálneho počtu 10 hráčov. Z turnaja sú vylúčení registrovaní hráči najvyšších štátnych súťaží a z druhých líg, pokiaľ nepochádzajú z Tomášova. Toto pravidlo sa nevzťahuje na ženy.

                   Tešíme sa na Vašu účasť a na určite krásne strávený deň pri športe a zábave...OZ „Pre náš Tomášov“

Štartovné posielajte na účet: 2900726252/8330 (FIO banka), pridajte správu FLORBAL2016 a meno Vášho tímu,

Alebo môžete zaplatiť v hotovosti p. Eve Farbovej po dohode cez mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.